Katie

Kdo je Katie?

Maybe it's just me... 

Rezek, můj společník
Rezek, můj společník
I don't know where I'm going but I know it's gonna be a long time...
I don't know where I'm going but I know it's gonna be a long time...

Mé reálné jméno je Tereza. Jsem relativně obyčejná, i když občas docela bláznivá holka. Studentka gymnázia, dcera svých rodičů, kamarádka, spolubydlící... 

I'm Hermione Granger, and you are? 

Čas od času jsem trochu šílenec. Zejména do angličtiny, matiky, biologie a - vlastně školy obecně. Ráda se učím nové věci, dozvídám nové informace. A koneckonců, když něco musím dělat, stejně je lepší když mě to baví, ušetřím si tak zbytečnou negativitu. 

A reader lives a thousand lives before he dies. A man who never read lives only one. 

Jak čtení, tak psaní příběhů je velmi důležitou částí mého života. Je fajn si čas od času odskočit z reality do některého z fantasy světů :-) 

Time spent with cats is never wasted. 

Mojí velkou láskou jsou zvířata, zejména kočky. Jsou případy, kdy je preferuji před lidmi. V budoucnosti bych chtěla pomáhat zvířatům v nouzi. 

Life is a big fat gigantic stinking mess, that's the beauty of it, too. 

 Snažím se najít své místo ve světě, udělat si plány do budoucnosti, snít a pracovat na tom, aby se sny splnily. Hledám cestu, jak přežít na intru i ve škole, udržovat vztahy s těmi, na nichž mi záleží, naučit se ve škole maximum možného a uplatnit to v životě, a zároveň se stihnout věnovat svým zálibám a skutečně žít. Příběh mého života se odehrává ve dvou různých místech, 100 kilometrů od sebe vzdálených, a na trase mezi nimi, kde ne vždy jezdí vlaky tak, jak velí jízdní řády...

Vytvořte si webové stránky zdarma!